Malování pokojů

 • Malby - malířské práce, malování pokojů
  Od obyčejných klihových maleb až po špičkové akrylátové, silikátové a silikonové malby, v kombinaci s nejrůznějšími moderními a starodávnými technikami v prvotřídní kvalitě a se zárukou.

 • Malby - dekorační práce
  Starobylé patiny a moderní úpravy stěn (tj. různé techniky starých mistrů až po moderní fantazie a kombinace, techniky zamývané, špachtlované atd.). Tyto techniky jsou vhodné do všech typů interiérů, ale převážně jsou žádány do restaurací, hotelů a kaváren.

  Benátský štuk (tj. materiál na vysoké úrovni dekorace stěn, nádherný hladký povrch v různých odstínech a v různém stupni lesku. Dokonalý povrch mramoru). V kombinaci se sádrovými ozdobami a lištami patří mezi nejluxusnější dekorační materiály.

  Strukturované nástřiky - plastické omítky (různé hrubosti a verze umožňují vytvořit z nevzhledných a poničených stěn souměrný a jednotný povrch). Tato technika a materiál jsou vhodné i pro povrchové úpravy fasád, které nejsou kvalitně zapucovány. Na umakartová jádra atd.

 • Nátěry - natěračské práce
  Všemi dostupnými materiály dle nároků zákazníka. Povrchové úpravy střech, konstrukcí, nátěry oken, dveří, okapů, zárubní atd. Protiplísňové, antinikotínové a protipožární nátěry, broušení a lakování podlah.

http://antee.cz/sadrokarton-mrazek/index.php?nid=9905&lid=CZ&oid=2111624

http://antee.cz/sadrokarton-mrazek/index.php?nid=9905&lid=CZ&oid=2111628

http://antee.cz/sadrokarton-mrazek/index.php?nid=9905&lid=CZ&oid=2111627

http://antee.cz/sadrokarton-mrazek/index.php?nid=9905&lid=CZ&oid=2111626